עיצוב שולחן חג - כל הרעיונות לעיצוב שולחן בחגים

נכון שלכל חג יש מאפיינים משלו, אבל עדיין שולחן חג הוא שולחן אירוע לכל דבר ועניין, ואת החג הקרוב אתם הולכים להפיק בכזו קלות, שלא תבינו על איזה לחץ כולם מדברים.

ההכנות לקראת ארוחת החג מייצרות התרגשות שמתחילה שבועיים לפני, תוך כדי צעידה בין מדפי הסופר. מהתכנון ובחירת הקונספט ועד סידור האלמנטים על השולחן בצורה מושלמת, עיצוב שולחן חג הוא מבצע שיש להתייחס אליו בכובד ראש. מזל שעם המשפחתיזם של ניקול, גם משימה מורכבת אפשר לבצע בקלות!

לפני הכול: החליטו על הסגנון


עיצוב שולחן חג מוצלח מתחיל בקונספט מוצלח. איזו אווירה הייתם רוצים ליצור בשולחן? חגיגית ועשירה, או דווקא נקייה ומינימליסטית? פרחונית ומתוקה, או אולי מודרנית ויוקרתית? כל בחירה תשפיע על רשימת הקניות הבאה שלכם, ולכן, מי מבני המשפחה שמוצא עניין באסתטיקה ועיצוב, תנו לו להשתתף בפגישת הצוות שבה תתכננו את אווירת החג. הם מצידם ישמחו להשפיע ולהביע את דעתם (כמובן) ואתם תזכו בעזרה בקניות ובעריכת השולחן. אבל עוד חזון למועד! המשימה הראשונה היא החלטה משותפת על קונספט, שממנו תגזרו את הצבעים השולטים, את קישוטי השולחן המתאימים ואת המתכונים שתרצו להגיש על כל היופי הזה.

האצלת סמכויות וחלוקת תפקידים


לאחר שנבחר הקונספט ואיתו הצבעים של החג, הגיע הזמן להתאים את שלל החפצים שיונחו על השולחן, החל מצלחות וסכו"ם וכלה בגוונים תואמים של מפיות. במשפחתיזם כל בני הבית משתתפים ולכל אחד משימה. הרכבת שולחן החג, ניקיון הבית עם מטליות לחות לניקוי משטחים, ניגוב מהיר של הרהיטים עם מטליות מיקרופייבר . ואם אתם להוטים להמשיך את הקונספט שבחרתם תוכלו אף לאפות את האוכל בתוך תבניות קרטון מעוטרות בגוונים שונים שישתלבו עם הצבעים האחרים. 

חד פעמי זה פאסה


לפני השימוש בחד פעמי היינו מוצאים את כלי החג הכי חגיגיים ועורכים את השולחן, מאז המהפכה הירוקה, חלילה שייגע בשולחננו המעוצב למשעי כלי חד פעמי... ולכן כמו בימים שעברו גם כעת תשלפו את הכלים הכי חגיגיים ואיתם תעצבו שולחן מפעים.  כמובן שבסיום כל החגיגה תמתין לכם  ערמת כלים מפוארת לא פחות, אך אל דאגה! כל מה שצריך זה משפחה אחת מלאה מוטיבציה לעשות דברים יחד. הנסיך יכול להשוויץ בשרירים מהאימון ולפנות את הכלים מהשולחן אל השיש, הדוכס שצריך מנוחה מהאורחים יכול להכין את הכלים למדיח בקלות עם סקוטשים שמורידים הכול ברגע והנסיכה שאוהבת סדר יכולה לסדר את הכלים במדיח איך שהיא רוצה (שימו לב שאף כלי לא ייגע בפרופלור!). כך, תוך 10 דקות הכלים כבר נשטפים במדיח ואתם יודעים שעוד חג עבר בלי לפגוע בסביבה.

פרחים, רבותיי, פרחים


לא משנה איזה חג אתם חוגגים, פרחים תמיד יוסיפו עניין וחיים לשולחן. צאו עם הנסיכים לקטיף פרחים מקומי (רק מה שלא מוגן, כמובן!), או קיפצו למשתלה הקרובה ורכשו פרחים בסגנון המתאים ביותר לעיצוב. אם אתם דווקא מתחברים לפרחים מיובשים, תנו לבני הנוער את האחריות לייבש אותם שבועיים מראש, וחובבי היצירה שביניהם יוכלו לחשוב על דרכים מעניינות לשזור אותם בעיצוב שולחן החג.

זה לא נגמר עד שזה נגמר


נכון שלפעמים החגיגה נגמרת, אבל גם אז המשפחתיזם ממשיך וכולם עוזרים בחיסולים. הילדה יכולה לזרוק את השאריות לתוך שקית זבל ולהוריד את הפח, הבן יכול לנגב את השולחן עם מטלית לחה למשטחים בזמן שאתם מארגנים את המטבח, וברגע אחד השולחן מוכן לתה וקינוחים.

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו