Articles deatil banner Articles deatil banner

חורף מבריק

יש לנו טיפים לניקיון בחורף, שלא דומים לטיפים של ניקיון בקיץ. כך תתמודדו עם בוץ, אבק, עובש, עלים ועוד

 

חושבים שבחורף מלוכלך פחות? תחשבו שוב. אבק, עלים, בוץ, גשם וגם פחות אוורור וזרימת אוויר יוצרים לנו לכלוך חורף טיפוסי. אך אל דאגה ואל חשש – יש לנו טיפים מבריקים להתמודדות עם פגעי הניקיון של החורף הישראלי.

אוורור – סביבה דחוסה ולא מאווררת עלולה להוות מרבץ לווירוסים וחיידקים וגם ריח לא נעים. מומלץ לאוורר את הבית או המשרד גם בחורף, מה שאומר לפתוח חלונות כשאפשר, לנער מצעים ושמיכות ולהזרים אוויר חדש ורענן אחרי הגשם פנימה.

אבק – גם בחורף מצטבר בבית אבק. הוא מתגנב דרך החלונות והדלתות וגם הבוץ שנדבק בנעליים שלנו, נודד איתנו פנימה הביתה, מתייבש והופך לחול ולאבק, שנצמד לכל המשטחים והחפצים. הפתרון הוא מגבונים לניקוי כללי עם שכבת הגנה אנטיסטטית המפחיתה הצטברות אבק ועוד בניחוח של מרכך כביסה מעולה.

פירות הדר בשירות הניקיון – נצלו את עונת פרי ההדר בחורף והשתמשו בחצי לימון (גם חצי אשכולית תעשה את העבודה) לשפשוף כיורים, ברזים, אמבטיות וקרמיקה בחדרי הרחצה. הלימון ילבין ויבריק את הכלים הסניטריים בדרך טבעית, זולה, אקולוגית וחסכונית.

ניחוח טוב בבית – כדי שישרור בבית ריח נעים ולא דחוס, חממו על הכיריים סיר קטן עם מים והכניסו פנימה כמה חתיכות של לימון וכמה מקלות קינמון. דרך נוספת היא לנגב את הרצפה ממים, חול ובוץ בעזרת מטלית לחות לניקוי רצפה בניחוח מרכך כביסה או בריח לימון של ניקול. תענוג. אגב, להשתמש במטליות ניקוי חד פעמיות לרצפה זו גם דרך מעולה לחסוך בכביסות בחורף.

קפה ותה בלי אבנית – בחורף נוטים לשתות יותר שתייה חמה והקומקום עובד שעות נוספות. כדי למגר את האבנית שבקומקום – הרתיחו בו מים עם רבע כוס חומץ. החומץ ימיס את האבנית ואתם תקבלו קומקום נקי ומים צלולים. רק אל תשכחו להרתיח שוב קומקום עם מים נקיים כדי שלא יישאר טעם החומץ. זה לא מסוכן, סתם לא טעים.

שואב אבק – חוץ מלשאוב אבק מהשטיחים, הספות ואפילו הרצפה, השתמשו בשואב כדי לשאוב פתחי אוורור, רשתות ופילטרים של מזגנים ופתחים. מצטבר שם אבק רב שאתם לא רוצים לנשום.

ערכת ""עזרה ראשונה"" ליד הדלת – הכניסה לבית, בייחוד בבית צמוד קרקע, היא המקום שבו מצטבר הכי הרבה לכלוך בחורף. בוץ, חול, עלים יבשים ומים חוגגים שם בערבוביה. כדי שכל הבלגן הזה לא ינדוד לכל חלקי הבית, בייחוד לשטיחים, החזיקו בפינה נסתרת ליד הכניסה מטאטא ויעה (אפשר בדגם מוקטן) וחבילת מטליות לחות לרצפה לניגוב נעליים ומגפיים.

חורף חם ונעים!

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו