Articles deatil banner Articles deatil banner

5 מקומות מפתיעים בהם מסתתר אבק

בין אם אתם אלרגים (שלום לך קרדית האבק) ובין אם סתם שונאים לכלוך, יש כמה מקומות בהם מסתתר אבק ולא חשבתם אפילו לחפש אותו שם במסגרת המרדף האינסופי אחרי הגרגרים החמקמקים. אבק מתחבא בכל בית, גם זה שנראה הכי נקי, נוצץ ומצוחצח. גם מי שמנקה שוב ושוב את הרהיטים, הווילונות והשטיחים לא תמיד יודע שיש לאבק החמקמק עוד כמה מקומות מסתור ממש לא צפויים. ליקטנו עבורכם 5 מקומות מפתיעים בהם לא חשבתם שמצטבר אבק (ובשפע).

הנה הגילוי המסעיר:

1. סמרטוטים, מטליות ומברשות – כן, אלו שסמכתם עליהם לנקות את האבק הם בעצם מצבורי אבק ולכלוך לא קטנים, עד שבשלב מסוים הם פשוט משנעים אבק מנקודה אחת בבית לנקודה אחרת. מה עושים? מנקים או מחליפים. אסכולה אחת דוגלת בסמרטוטים רב פעמיים שמדי שימוש או שניים מכניסים למכונת הכביסה (כן, גם את המברשות) ומכבסים היטב. אסכולה שנייה, חדשנית ועדכנית יותר יש לומר, גורסת שאין כמו שימוש חד פעמי והופ – לפח בתום הניגוב. לאחרונה יצא מותג ניקול בחידוש: מטליות לחות לניקוי כללי של בגרסה משופרת והן גם דוחות אבק בעזרת שכבה אנטי-סטטית. מדובר בפורמולה חדשנית ובלעדית של אפקט anti-dust.

2. מזרונים, שמיכות וכריות – פעם נהגו הסבתות והדודות להוציא את המצעים ואת המזרונים למרפסת או לחצר ולחבוט בהם עד שכל גרגר אבק ימצא את דרכו החוצה. היום פשוט כדאי להשתמש בשואב אבק כדי לדלות את האבק שלא שיערנו שמסתתר במיטה שלנו.

3. מסננים של שואבי אבק – השתמשתם בשואב האבק כדי לשאוב את כל המזרונים, השטיחים, הכריות והווילונות? יופי. רק שעכשיו האבק עבר דירה והוא ממוקם עמוק-עמוק במסנן של השואב. מפעם לפעם כדאי לפרק את הפילטר ולנקות אותו היטב בסבון כביסה או כלים ומים, לייבש ורק אז להחזיר למקום. זה נכון גם לגבי השואבים הרובוטיים למיניהם וגם לגבי יתר המסננים שיש לכם בבית: מסנני מזגנים, ונטות, פתחי אוורר ועוד.

4. מכשירים דיגיטליים ואלקטרוניים – סמרטופונים, טאבלטים, מחשבים נייחים וניידים, ג’ויסטיקים, שלטים, טלוויזיות, ממירים, קונסולות משחק וגדג’טים שונים הם מדגרה לא רק לחיידקים אלא גם לאבק רב המצטבר בים המקשים, על המסכים ובעצם בכל מקום. לא כדאי לנקות את המכשירים האלו עם חומרי ניקוי או עם חומרים רטובים, ולשם כך בדיוק יש בשוק מוצרים ייעודיים ובטוחים לשימוש. נשאר לכם רק לנגב במטלית המבריקה המיועדת למסכים, שאינה משאירה סיבים, ולהמשיך הלאה לגלוש, לעבוד או לשחק.

5. כנפיים של מאווררי תקרה – לא תאמינו כמה אבק מצבר על הכנפיים של מאווררי התקרה אצלכם בבית, בייחוד כשהמאוורר לא בשימוש. גרגרי האבק מתיישבים להם על הכנפיים אי שם למעלה ולכם אין מושג שברגע שתפעילו אותו, הם יתפזרו לכל עבר ואז לכו תנסו ללקט אותם… אז רגע לפני שאתם מפעילים, תעבירו וויש על הכנפיים של כל המאווררים במטלית מייקרופייבר, במטלית חכמה או במטלית לחה חד פעמית דוחה אבק לניקוי כללי. מובטח לכם אוויר נקי.
טיפ: אם אתם כבר מטפלים באבק אי שם למעלה, תוכלו למגר את קורי העכביש המצטברים בפינות של התקרה. קחו מגב עם מטלית לחה חד פעמית לניקוי רצפה והעבירו בכל הנקודות הסוררות.

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו