toilet toilet

ניקוי אסלה: כל הטיפים לניקוי אסלה

יש האומרים ששירותים הם המקום היחיד אליו הולך הקיסר לבדו. אבל כדי שיהיה נעים לקיסר (ולכם, ולדור המלוכה הצעיר) להשתמש בחדר הקטן והחשוב בבית- יש לשמור עליו נקי.

האסלה היא אולי אחד הרהיטים הצנועים בבית, ולעיתים אף יכולה להיראות מובנת מאליה, אבל חשבו על כך- גם השירותים החדישים ביותר לא ייראו מזמינים אם האסלה לא תהיה נקייה. אספנו עבורכם טיפים שיעזרו לכם לשמור על הניקיון של הפריט הכי חשוב בחדר השירותים שלכם.

ניקיון שוטף

ניקוי אסלה, כחלק מניקיון כללי, לרוב יכלול שימוש בחומרים חזקים שכדאי לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים. עם זאת, כדאי ללמד את הדור הצעיר לנקות את האסלה אחרי כל שימוש - שפשוף עדין עם המברשת (מיד בסיום הישיבה) לרוב יעשה את העבודה. הבעיה מתחילה כשמתחילים להזניח, והנסיך הקטן יוצא שמח וטוב לב מהשירותים מבלי לשים לב להשארת הסימנים, שבסופו של דבר מישהו יצטרך לנקות.

הרגלי ניקיון, כמו כל הרגל אחר, ניתן להקנות וללמוד ועדיף שעה אחת קודם. כך, כשתיכנסו לשירותים נקיים אחרי שהמתבגרים יעשו בהם שימוש, אתם  תודו לעצמכם שהנחלתם הרגלי היגיינה טובים מגיל צעיר.

מטליות לחות לניקוי שירותים של ניקול הן אחד הפתרונות הנוחים ביותר בבית, שכל אחד יכול לעשות בו שימוש - אין צורך להירטב ממים או להתלכלך באקונומיקה - ניגוב אחד מסיר עד 99.9% מהחיידקים! עם המוצר הזה, ניקוי אסלה הופך קל ויעיל ברמה כזאת, שכדאי להפוך מארז מטליות לאורח קבע על הניאגרה.

פעם בשבוע- תשקיעו (קצת) יותר

למרות שחדר הרחצה אמור לשמור עליכם נקיים - הוא גם החדר עם פוטנציאל הלכלוך הגדול ביותר. מעבר לניקיון יומיומי לאחר כל שימוש, כדאי להשקיע לפחות פעם בשבוע בביצוע ניקוי אסלה יסודי שיגן עליכם מפני חיידקים לא רצויים בשאר הזמן. בין אם תחליטו להשקיע בבית השימוש שלכם פעם או פעמיים בשבוע, כדאי להפוך את העניין להרגל קבוע: פשוט כי אין צורך לחכות לאורחים בהפתעה כדי לנקות את האסלה ולשמור עליה נעימה לשימוש. איך מתמודדים עם לכלוכים קשים? בקלות. מוצרי ניקיון מתקדמים פותחו במיוחד כדי לסייע במשימה, ולהפוך אותה מכזו שחוששים לקראתה לכזו שהופכת בהינף מטלית משטח מלוכלך למשטח מצוחצח.

לכלוכים קטנים, הבדל גדול

האסלה היא אחד המקומות בבית שמשתמשים בהם בכל יום, כמה פעמים ביום- בשגרה, בחג או בחופשה. לכן, גם אם אתם מקפידים על ניקוי אסלה בעצמכם לאחר כל שימוש, רק הגיוני שיצטברו לכלוכים שאולי קשה להבחין בהם במבט ראשון. גם אם כבר שפכתם אקונומיקה ופתאום גיליתם  כתמי שתן יבשים שמסתתרים בין פינות החיבורים של האסלה למושב האסלה או המכסה, השתמשו בדפי ספוגית הקסם, טבולים במעט מים, ותראו איך הסרת לכלוך קטן עושה הבדל גדול. באותה הזדמנות, נסו לשפשף בעדינות את הספוגית עם מעט מים בפינות ושקעים שצברו לכלוך בחיבור בין האסלה לרצפה ולראות איך הם מלבינים ברגע. תופתעו לגלות עד כמה אזורים נסתרים מהעין משפיעים על המראה הכללי.

אבנית, חלודה ושאר ירקות (קשים)

הזרמת מים רבים, יכולים לגרום במקומות מסוימים (או לאחר שימוש ממושך) להצטברות אבנית וחלודה, שבתורם גורמים לשינוי צבע- אפור, צהבהב או חום. נכון שאין בסימנים האלו חשש לפגיעה בהיגיינה, אך הם בהחלט מהווים מטרד אסתטי שאין סיבה שימשיך. אך אל חשש, כי גם הלכלוכים העמידים ביותר מפסיקים להוות איום כשנלחמים בהם בכלים הנכונים. להסרת חלודה, הורידו את המים ושפכו לתוך האסלה חומץ בנדיבות ומעט סודה לשתייה. שפשפו בעזרת סקוטשים אנטיבקטריאליים והמתינו לקסם שיתרחש - חומץ 5%, שנראה תמים למראה על השיש, מפרק גם את כתמי החלודה והאבנית הקשים ביותר. לאחר ייבוש האסלה, סיימו בחיטוי עם מטליות למשטחים שיספגו את טיפות המים וישאירו את השטח נקי. לסיום ייבשו היטב עם כמה מגבות נייר, לנוחיותו של מי שייכנס אחריכם.

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו