microfiber microfiber

מיקרופייבר: ממה עשוי ולמה הוא נפוץ בקרב מוצרי ניקיון?

לפני כמה שנים הן עוד נחשבו המצאה חדשה וטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, אך היום ניתן למצוא אותן על מדפיו של כל סופר או מכולת שכונתית. המטליות עם הסיבים הצפופים עשו להן שם בזכות היעילות הגבוהה שלהן.

בין אם אתם נמנים עם המכורים ששומרים מטליות מיקרופייבר בכל הגוונים והגדלים בארון הניקיון, ובין אם מעולם לא התנסיתם בניקיון ברמת המיקרו (פייבר), הינה כמה סיבות למה הן יכולות להפוך כל ניקיון בכל חדר, לפשוט הרבה יותר. ועם כל המשפחה - לכזה שייקח כמה דקות בלבד.

מיקרו-מה?

מיקרופייבר הוא הכינוי למוצרים עשויים סיבים סינתטיים דקים במיוחד. הגודל, הצורה והשילוב בין הסיבים יוצר יריעות טקסטיל המתאפיינות ברמות שונות של רכות, ספיגה, עמידות ודחיית מים. צפיפות הסיבים מאפשרת ניקיון של יותר לכלוך לעומת סמרטוטים רגילים. על אף שהחומר הייחודי הזה נפוץ גם בייצור בגדים, ולמרות שהוא משמש לייצור מסננים תעשייתיים, מיקרופייבר מוכר לרוב בהקשר של ניקיון, ולא בכדי. לפניכם כל הדרכים שבהן הסיבים הדקים יהפכו את הניקיון הבא שלכם למהיר ויעיל במיוחד.

מי מנקה איתו, מה מנקים איתו, ואיך?

אחת הסיבות שהבד תפס תאוצה כמוצר ניקיון הוא במגוון העבודות שניתן לבצע איתו. מניקוי אבק ממשטחים קטנים ועדינים ועד הברקת הרצפה בכל הבית- מטליות מיקרופייבר יודעות לעשות את העבודה. כך למשל, תוכלו לתת לנסיכים והנסיכות של הבית לנקות את הסלון עם מטליות לניקוי משטחים שישמשו להסרת האבק ממסך הטלוויזיה (בעדינות), משולחן הסלון ומהמזנון, בעוד אתם תשתמשו במטליות מיקרופייבר לרצפה שיבטיחו לכם רצפה מבריקה באפס מאמץ.

במטבח ניתן להשתמש עם מטליות למשטחים לצרכים מגוונים: ניקיון השיש מלכלוכים קטנים ובמיוחד מכתמי נוזלים (בשל יכולת הספיגה הגבוהה שלהן), הברקת ברז המטבח באמצעות ניגובו לאחר ריסוס בחומר מבריק וכמובן ניקוי המיקרוגל משאריות מזון ושומן.

המטליות הן סייעות נאמנות גם בכל מה שקשור להברקת זכוכית: חלונות, שולחנות וכוסות יין. אומנם את הלכלוכים הקשים (כמו צואת ציפורים על החלון למשל) כדאי להסיר באמצעות מקרצפים עם סבון ומים, אבל בפינישים, מטליות מיקרופייבר אנטיבקטריאלי הן פתרון מעולה, אפשר כמובן גם לתת לילדים גליל מגבות נייר שיעברו ויעזרו להבריק.

לאחר ארוחות גדולות וקטנות במטבח, מטליות מיקרופייבר לרצפה יסייעו לכם להבריק את הרצפה מכל פירור שנפל ומכל כתם שנזל בטעות למטה.

ניקיון שטוב לכל המשפחה

מטליות מיקרופייבר עשויות בד, ללא כל תוספת של חומר נוסף, דבר שהופך אותן בטוחות לשימוש גם בקרב הדור הצעיר שבמשפחה. עם המשפחתיזם של ניקול, תוכלו לעשות מכל ניקיון משחק: כל אחד מבני הבית בוחר את צבע המטלית שלו, או לחלופין, את אזור הניקיון שלו - החל מפינת המשחקים בחדר הילדים ועד הספרייה בסלון. לאחר מכן, שימו מוזיקה, פצחו בניקיון משותף וערכו תחרות: מי שמסיים ראשון מחזיר את המטלית לדלי עם מים וחומץ ומכריז על ניצחון פשוט כי אין סיבה שלא להכניס קצת רוח ספורטיבית לתחזוקה הבית, מה גם שבסופו של דבר - לא משנה מי מסיים ראשון, כולם זוכים.

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו