bath bath

עד שזה נוצץ: דרכים פשוטות לניקיון וצחצוח המקלחת בבית

אם יש מקום שבו כל בני הבית מבלים בו לפחות פעם אחת ביום, זהו חדר האמבטיה. ועם זאת, החדר שבו אנחנו מנקים את עצמינו נמצא בסכנה הכי גדולה להפוך למדגרת חיידקים.

הלחות והרטיבות שמתקיימות בחדר הרחצה עלולות ליצור עם הזמן סימני עובש וריח טחוב שאתם ממש לא רוצים באחד החדרים הכי פופולריים בבית. אספנו עבורכם כמה טיפים שיהפכו את מלאכת הניקיון להרבה יותר פשוטה, יעילה וכיפית (ספוילר: הילדים גם לוקחים חלק!)

להשאיר כמו שקיבלתם

ניקוי האמבטיה יכול להיראות כמו מלאכה סיזיפית ומפחידה. אבל האמת היא, שכשפעולות הופכות להרגלים, אין צורך להשקיע בהן כל כך הרבה אנרגיה - הן פשוט הופכות לפעולות האוטומטיות שלנו. וכמו שאומרים, עדיף עכשיו מאשר לעולם לא: צרו לכם הרגל לנקות אחרי כל שימוש בשירותים ובמקלחת. תוכלו להתייחס לתקופת ההסתגלות כמבצע חשאי בסגנון: "איך אף אחד לא יידע שהייתי כאן". ניקוי קטן אחרי כל שימוש יהפוך את מבצע הניקון השבועי לקל הרבה יותר וימנע מהמצב להידרדר שלא לצורך. קל כל כך, שכל אחד במשפחה יכול לקחת חלק: שטיפה יסודית יותר עם מים בכיור, מעבר על השיש עם מטליות לחות לניקוי משטחים, שפשוף קליל של האסלה עם המברשת ואיסוף השערות אחרי המקלחת יהפכו את החדר לנעים הרבה יותר למי שיבוא אחריכם.

יום בשירות השירותים: קבעו לכם יום קבוע לניקיון יסודי

גם אם ממש משתדלים, אין מה לעשות, לפעמים נשארות ראיות מהשימוש האחרון בכיור, באסלה או באמבטיה, וכשאוספים את כולן יחד (השערות, משחת השיניים, גלילי נייר טואלט ריקים) לפתע השירותים נראים כמו זירת מלחמה, ואז ניקוי האמבטיה נראה דחוף מתמיד. וגם אם המוקדים המרכזיים נשארים נקיים בצורה יחסית, תמיד יהיו אזורים שקשה יותר להגיע אליהם - אבל שזה לא יעצור אתכם, כי גם הם זקוקים לתשומת לב אוהבת. והאמת היא, שעם מוצרים איכותיים באמת, אתם אפילו לא צריכים להתאמץ או להשקיע זמן מיותר, גם כשאתם מנקים בצורה יסודית: למשל, כדי לנקות את פס המקלחון כל מה שדרוש הוא להעביר בתוכו את דפי ספוגית הקסם ולראות בסיפוק איך כל הג'יפה יורדת בניגוב אחד. ואם גם בבית שלכם יש ילדים, סביר שהמראות סובלות משפריצים שפוגעים בהשתקפות פניהם היפות של כל בני הממלכה. תנו לילדים להעביר מטליות לניקוי משטחים על המראה ויבשו מיד עם כמה מגבות נייר, כך שיהיה אפשר לראות את הניקיון שלכם בצורה הכי צלולה שאפשר.

הכינו את השטח

זו המשימה המושלמת לנסיכים והנסיכות של הבית! לפני הניקיון, שילחו אותם להוציא את כל מה שאינו קבוע: את סלסילת ניירות הטואלט, מוצרי הטיפוח, הצעצועים שעל דפנות האמבטיה, שטיח המקלחת והמגבות התלויות. זה אולי נראה כמו פעולות שמעצבן לעשות, אבל האמת היא שהרבה יותר מעצבן לגלות אחרי ניקוי האמבטיה אזורים שפספסנו. כדי למנוע היווצרות של עובש, פתחו את חלונות החדר ואווררו כפי יכולתכם. ואם יש אפשרות השאירו את הדלת פתוחה.

כולם משתמשים, כולם מנקים

רתמו את הדור הצעיר לשמירה על ניקיון החדר ששומר על כולם נקיים. מאיוש יכולה להעביר את הכביסה המלוכלכת כל יום חמישי מסל הכביסה במקלחת לתוף המכונה. עומריקי יכול למלא את גלילי נייר הטואלט בכל פעם שהם נגמרים, והקטן שבנבחרת יכול לאסוף את כל הצעצועים לסלסילה בסיום האמבטיה. וככה, כשכולם לוקחים חלק, כל חלק בניקיון הופך להיות קל ונעים יותר.

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו