Articles deatil banner Articles deatil banner

טיפים לתחילת החופש הגדול

רגע לפני שמתחילים להתעורר ב-12 ולצעוק מדי שעה ""אני רעב!"" יש לנו טיפים למשימות לסוף שנת הלימודים שיארגנו בחוכמה את השגרה

החופש הגדול כבר בפתח ושנת הלימודים תהיה בקרוב זיכרון רחוק. כדי בכל זאת להישאר מאורגנים, בתוך מסגרת שפויה ועם הרגלים טובים ונכונים לבני המשפחה, בעיקר לילדים, ליקטנו כמה טיפים מועילים שיעזרו במעבר בין שגרת הלימודים לבין החופש. מצעד הטיפים שכדאי לתלות על המקרר לטובת כל בני הבית:

לבדוק תיקים: לפני שמעיפים אותם לפינה נשכחת, כדאי מאוד לבדוק שאין בתיק כריך רקוב או תפוח מקומט. הריח שיעלה מהם בעוד כמה ימים יהיה בלתי נסבל, אז כדאי לפנות מפגעים כבר עכשיו. טיפ חשוב – לבדוק כל תא ותא, האוצרות שמסתתרים עלולים להיות מפגעים בהמשך.

למחזר, להעביר הלאה, לתת באהבה: ספרים ומחברות לזרוק במיכלי מיחזור נייר וקרטון; חולצות בית ספר קטנות להעביר לחברים או לאחים הצעירים או למיחזור טקסטיל אם קרועים ובלויים; תיק וקלמר ישן במצב טוב ושמיש אפשר לתרום לעמותות רווחה; וכך הלאה. רתמו את הילדים להפחתת הבלגן והעומס בחדרים שלהם תוך פרידה מחפצים שכבר ממש לא צריך.

לרענן את השורות: כחלק משמירה על מסגרת, ציידו כל ילד וילדה בגליל מגבת נייר כפול שמחזיק הרבה זמן ובשפריצר של מים וחומץ מהול ביחס של 1:1 כדי שלא יתעסקו עם חומרי ניקוי שעלולים להיות לא ידידותיים עבור גופם הצעיר. החליטו על ""זמן ניקיון משפחתי כולל"" שבמסגרתו כל אחד מנקה את שולחן הכתיבה שלו, המגירות והמדפים ומכין אותם לציוד החדש. כשכולם עובדים ביחד, מובטח שיתוף פעולה. על הדרך, שינקו את כל המסכים והגדג'טים שלהם – הם מצבורים של אבק ולכלוך שנאגר במהלך חודשים ארוכים. כדי לדרבן אותם קצת, מי שמנקה הכי מהר קובע מה יהיה השיר הבא בפלייליסט המושמע ברקע או באיזה סרט תצפו בערב.

להכין תיק בריכה / ים מדוגם: הטילו על כל אחד מבני המשפחה לארגן לעצמו בגד ים, מגבת, משקפת, קרם הגנה, כפכפים, כובעים וציוד חשוב שיהיו מוכנים ליד הדלת או אפילו באוטו לקפיצה ספונטנית לחוף הים או לבריכה.

להכין ביחד לוח משימות: חופש הוא דבר נפלא אבל גם מתכון לצרות אם לא מתכננים את הלו""ז נכון. כנסו ישיבה משפחתית והכינו לוח בולט וגלוי לכולם (כולל ציורים או מדבקות לילדים הצעירים) עם משימות משפחתיות ואישיות, למשל מי מכין ארוחות ומתי, מי מפנה את האשפה ומתי, מי דואג לכביסה ומתי וכך הלאה.

גבולות, באהבה: גם בחופש חשוב לקבוע זמן מסכים מוגדר, זמן חברים, זמן עזרה בבית, זמן הרחבת אופקים כדי לא להתנוון, זמן פעילות גופנית, זמן בחוץ וכך הלאה, הכל במטרה לגוון את החופש ולהציב גבולות לילדים.

חופשה נעימה!

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו