Articles deatil banner Articles deatil banner

להפוך את החופש לנוח (יותר)

הילדים מטפטפים ארטיקים, שופכים שוקו ומורחים דבק ונצנצים בכל הבית? יש לנו פתרון הוא כפול והוא מחזיק פי 2 זמן

בחופש הגדול הילדים נמצאים הרבה יותר בבית, מה שמוביל להרבה יותר לכלוך. אין מה לעשות, הילדים הם משתמשים יותר במטבח, עושים יצירות אמנות, שופכים שתייה, מפזרים אוכל, אוכלים דברים שמטפטפים (ארטיקים, גלידות, שייקים, מעדנים) שצריכים לנגב, יוצאים לטיולים, לים ולבריכה עם סנדוויצ'ים ונמצאים בו זמנית בכל מקום ומותירים סימנים ועקבות. החופש הגדול טומן בחובו הרבה פאן מצד אחד והרבה עבודה וניקיונות מצד שני. הנה כמה טיפים לטיפול ממוקד במפגעים, מבלי להיכנס לניקיון יסודי:

טיפ לארטיקים ולגלידות בקיץ: החזיקו בהישג יד בבית, באוטו ובתיק גליל נייר מגבת, ובכל פעם שאחד הילדים רוצה ארטיק קשרו לו מעין פפיון שאתם מכינים מנייר מגבת על המקל. כך הנייר יספוג את מרבית הטפטופים ולא היד והבגדים של הצאצא.

בישול של הילדים: הילדים רוצים לעזור או להכין לבד ארוחה? יופי, יוזמה ברוכה. כדי למזער את הניקיונות בסיום, הניחו כמה פיסות של נייר מגבת מהגליל הכפול החדש על השיש באזור העבודה וליד הכיריים. כך יוכלו הילדים לעבוד בחופשיות, להניח כפות וכלים במהלך העבודה, להניח שאריות מירקות ומפירות וכדומה.

יצירה בקלילות: לא צריך לקנות במיוחד חומרי יצירה יקרים או מורכבים, רכשו לילדים כמה חבילות של מפיות נייר בצבעים שונים, הראו להם סרטוני הדרכה לקיפולי אוריגמי או ליצירת שרשרת דגלוני נייר לקישוט ותנו להם לעבוד בסגנון חופשי.

ביתי וטבעי: לא חייבים לקנות ארטיקים וגלידות, שבחלקם יש צבעי מאכל, חומרים משמרים ועוד פרודוקטים שלא בא לנו שהילדים יאכלו. רכשו סטוק של פירות קפואים שיש בכל סופרמרקט ותנו לילדים להכין לבד בבלנדר מגוון קינוחים טבעיים ובריאים כמו שייקים, ארטיקים, מאפינס פירותיים ומוזלי.

ארמון פרטי: אם יש לכם מלאי של גלילי נייר מגבת, רדיד אלומיניום, ניילון נצמד, נייר טואלט וקופסאות ריקות תוכלו להפוך אותם בקלות לחומרי יצירה במקום לערימת אשפה. באתר הזה (www.artbarblog.com/shoebox-princess-castles) תוכלו לקבל השראה איך לבנות מהם ארמון ולשחק בבובות ובדמויות במשך חודשים. ובלל, לא תאמינו כמה יצירות אמנות אפשר לעשות מגלילי קרטון משומשים. חפשו ברשת ותגלו עולם שלם של יצירה מגלילים ומחומרים שיש בכל בית, ועל הדרך חסכנו לכם צעידה למיחזורית בשיא החום.

חופש שמח!

איך המוצרים שלנו יכולים לעזור?

Products_Toilet paper roll

חדש! עזרי ניקוי וטיפוח הרכב

הסדרה החדשה של ניקול כוללת מגוון פתרונות חכמים לניקוי וטיפוח מושלם של הרכב מבפנים ומבחוץ, לחווית נסיעה נקייה ונעימה יותר.

Products washlets image

מוצרי ניקיון

מגוון פתרונות הניקוי החכמים שלנו יעזרו לכם להבריק את הכול בצ'יק: לדחות את הצטברות האבק, לחטא משטחים בקלילות ולהשאיר ריח נעים בכל הבית. לכל מוצרי הניקיון, היכנסו

Products washlets image

עיטוף מזון

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם להשאיר את האוכל טרי באריזה כך שתוכלו לקחת אותו לכל מקום וליהנות ממנו גם בסוף היום. לכל מוצרי עיטוף המזון, היכנסו

Products_Toilet paper roll

בישול ואפיה

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לבשל ולאפות בקלות בלי יותר מדי בלאגן, לכל המוצרים שיעזרו לכם במלאכת הבישול והאפיה, היכנסו

Products_Toilet paper roll

אירוח

מגוון הפתרונות החכמים שלנו יעזרו לכם לעצב תוך כמה דקות שולחן בסטייל ובסוף גם לפנות את הכול תיק תק. לכל המוצרים שיעזרו לכם לארח בסטייל, היכנסו